3 * hviezdičkové apartmány v Gleiming

Kompletná ponuka celého ubytovania v Gleiming. Nájdite si jeden z apartmány priamo v meste, alebo aj v okolí Gleiming, kde nájdeme mestá Pichl, Rohrmoos, Ramsau am Dachstein, Forstau a Maistatt.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


3 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

1. Apartment Warterdorf 01 StarStarStar

Foto: Apartment Warterdorf 01
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Apartment Warterdorf 01 is located in Gleiming. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a TV. Schladming is 10 km from the apartment. The nearest airport is Salzburg W. A.


2. Apartment Warterdorf 08 StarStarStar

Foto: Apartment Warterdorf 08
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Apartment Warterdorf 08 is located in Gleiming. The accommodation is 10 km from Schladming. The apartment includes 1 bedroom and a kitchen with a fridge and a coffee machine. A TV is offered. Obertauern is 31 km from the apartment.


3. Apartment Warterdorf 09 StarStarStar

Foto: Apartment Warterdorf 09
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Apartment Warterdorf 09 is located in Gleiming. The accommodation is 10 km from Schladming. This apartment features 2 bedrooms, a living room and a fully equipped kitchen. A TV is featured.


3 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: